Постріл наосліп (2020)
8.0
3 Оцінки
Постріл наосліп (2020)
8.0
3 Оцінки
8.3k переглядів
38+
Життя головного героя руйнується, коли він, будучи білим поліціянтом, відповідає на виклик. Щоби звільнити заручників, він вбиває підозрюваного чорношкірого чоловіка, думаючи, що він винен, проте може з’ясуватися, що насправді хлопця просто підставили. Представник правоохоронних органів постає перед судом і водночас намагається знайти винуватця інциденту.
Ми рекомендуємо
Image-Description
З любов'ю, Розі (2014)

Розі та Алекс були найкращими друзями з дитинства, і тепер, наприкінці школи, вони збираються продовжувати навчання в університеті. Однак у їхній долі є різкий поворот, коли після ночі зі зіркою школи Розі дізнається, що у неї буде дитина. Незважаючи на те, що обставини та життєві ситуації розділяють героїв, і через роки вони продовжують пам’ятати один одного та почуття, яке поєднувало їх у молодості ...

Image-Description
Вікінги (2014)

Група вікінгів була викинута на узбережжя в задній частині противника після того, як їх корабель піднявся на дно в страшній бурі. Їх єдиний шанс вижити - це знайти шлях до поселення вікінгів. Але для цього їм доведеться перетнути незнайомі та ворожі землі, на яких вони ніколи не були.

Image-Description
Клуб молодих мільярдерів (2018)

Події відбуваються в Лос-Анджелесі на початку вісімдесятих років минулого століття. Група харизматичних, блискуче освічених молодих людей розробляє відмінний план, щоби провернути прибуткову аферу. Вона обіцяла їм величезні гроші, але хлопці стали заручниками своєї ж схеми, можливий вихід із якої — вбивство.

Image-Description
В кінці тунелю (2015)

Грабіжники мають намір украсти з банку велику суму грошей, але для цього вони вирішують побудувати під ним тунель. Їхні дії помічає чоловік в інвалідному візку, який живе по сусідству. Щоправда, герой не збирається розповідати про це поліції, тому що в нього, можливо, з'явився шанс...